Jak se stát úspěšným sázkařem pomocí bDiary 1. díl

Ziskovým sázkařem se nestanete jen tak ze dne na den a pokud se rádi spoléháte na náhodou a jste líní, tak nebudete v kurzovém sázení ziskový nikdy. To je bohužel fakt. Sázkové kanceláře dnes a denně vydělávají na sázkařích, kteří vytvářejí tikety bez jakékoliv strategie a vůbec smyslu. Prostě jen vyberou pár zápasů a tím to pro ně hasne. Takoví sázkaři bývají ve svém počínání v 99% procentech neúspěšní...

Hledání informací a správné vyhodnocování statistik je důležité  pro tvorbu kvalitní analýzy, která by nám měla pomoci s rozhodnutím jestli je vůbec daná sázka pro nás  výhodná. Dalším neméně důležitým prvkem úspěšného sázení je mít přehled o všech vsazených tiketech napříč sázkovými kancelářemi. ,,Vědět kolik vlastně za týden v tom Tisportu vlastně prosázím..." Samozřejmostí je sázet jen peníze, které mi v případě prohry nebudou chybět. Sázet peníze určené na nájem a jídlo je dláždění cesty do pekla a nikdy to nedělejte!

Přehled kolik prosázíte a vyhrajete vám bDiary automaticky spočítá a přehledně zobrazí podle časových období.

Import dat

K tomu aby jste mohli začít využívat všechny výhody bDiary musíte svůj účet naplnit tikety. Způsoby jak to udělat jsou dva:

  1. Pomocí doplňku Slimporter, který zvládá jednoduše a rychle překopírovat tiket do aplikace.
  2. Ručně v aplikaci

V případě, že máte online účet u Tisportu/Chance nebo Fortuny se dá doporučit 1. varianta, pomocí doplňku. Pokud máte u jiné sázkovky nebo sázíte  na pobočce, musíte použít 2. variantu.

Slimporter

Jak snadné je přidání tiketu pomocí Slimporteru se můžete přesvědčit v tomto videu.

Ruční přidání

Shrnutí

To je pro dnešní díl vše, příště si ukážeme jak nejlépe využít z řady automaticky generovaných statistik, které bDiary nabízí.


Jazyky

Sázkové tipy zdarma!
Jak chcete tipy dostávat?